Naslovnica VIJESTI INFO DŽEJLA KOŽLJAK PUTUJE NA BALKANSKO PRVENSTVO U JUDOU

DŽEJLA KOŽLJAK PUTUJE NA BALKANSKO PRVENSTVO U JUDOU

30

Protekli period za članove Judo kluba „Vogošća“ bio je uspješan, a nastupili su na brojnim takmičenjima. U Sportskoj dvorani “Goran Čengić” na Grbavici održan je 24. Međunarodni judo turnir “BIH & NIPPON SARAJEVO 2024”.

Članovi Judo kluba „Vogošća“ osvojili su 13 medalja. Prvo mjesto osvojili su Harun Suljanović, Esma Turanović, Emir Čengić, Danin Halilović i Hatidža Vražalica. Drugo mjesto pripalo je Abdulahu Omeroviću, Adni Ahmetagić i Amini Suljanović, dok su treće mjesto osvojili Hamza Zukobašić, Harun Zukobašić, Abdullah Tulić, Nedim Čengić i Affan Karčić.

Naša vogošćanka i članica Judo kluba „Vogošća“ Džejla Kožljak također ima brojna takmičenja iza sebe. Ona je za našu televiziju govorila o takmičenjima na kojima je nastupala, te kakve utiske nosi sa svakog.

Nakon ovih nastupa ne prestaje sa treninzima i pripremama, jer naredni vikend nastupa na Balkanskom prvenstvu za mlađe seniore koje će se održati na Kosovu. Kako navodi Džejla daće sve od sebe da bude što bolja i da obraduje svoj klub i Vogošću. Želimo joj mnogo sreće.